Co je Adwave

Adwave je reklamní systém pro zobrazování bannerové reklamy. Jeho cílem je nabídnou výhodnou bannerovou inzerci zejména drobným inzerentům, kteří nechtějí reklamní kampaň na webech, které jsou všeobecně známé. Důvodem může být jak neúměrně vysoká cena na těchto "prestižních" serverech a nebo fakt, že inzerent má pouze lokální působnost a tudíž nepotřebuje oslovovat potenciální zákazníky ze vzdálenějších regionů. Svůj prostor si však najdou i zájemci o reklamu, kteří nevyžadují regionální cílení. Ve srovnání s jinými podobnými systémy totiž umožňujeme cílení jak na tématické okruhy, tak přímo na vybrané weby. A to vše bez jakéhokoliv navýšení poplatků za cílení. V neposlední řadě je Adwave vhodný i pro reklamní agentury. Ty si mohou vytvořit jeden centrální účet a pod ním spravovat více "podúčtů" svých klientů. Mohou také přesouvat kredity z centrálního účtu na podúčet a naopak.

Pro názornost jsme pro Vás připravili i stručnou ukázku modelové kampaně postavenou na reálných datech.

Než se jako inzerent rozhodnete pro spolupráci s naším systémem, měl byste vědět několik základních informací.

  1. Systém je plně samoobslužný, takže svoji kampaň budete mít plně pod kontrolou. Pokud si přesto nebudete vědět rady, je připravena v záloze technická podpora, která Vám poradí, jak dál. Po předchozí dohodě jsme schopni kampaň pro Vás i nasadit a spravovat.
  2. Snažíme se být plně transparentní. Každý uživatel má přístup ke statistikám a může si vyhodnocovat efektivitu kampaně sám.
  3. Pokud již máte vyrobené reklamní bannery, můžete je použít i v našem systému. Pokud je nemáte, můžeme Vám je vyrobit na klíč.
  4. Nedokážeme Vám zaručit, že reklamní kampaň prostřednictvím našeho systému bude úspěšná, respektive že splní Vaše očekávání. To Vám nemůže zajistit nikdy nikdo. Systém však umožňuje naplánovanou kampaň stornovat v jejím průběhu. Pokud usoudíte, že nesplňuje Vaše očekávání, vrátíme Vám nespotřebované kredity a vy můžete zkusit inzerci na jiném webu v rámci systému.
Požaduji:
  • levnou a účinnou reklamu
  • reklamní kampaň pod kontrolou
  • flexibilní správu kampaně
Chci:
  • vyšší příjmy z reklamy
  • nástroj pro správu reklamních ploch
  • využívat neprodaný prostor

Přihlásit do systému

*